Co neměříte, to nekontrolujete!


Nastavíme měření vašeho webu v Google Analytics, Google Tag Manager nebo Matomo. Připravíme strategii webové analytiky a strukturu měřících nástrojů. Připravíme reporty a dashboardy. Budete kontrolovat marketingové kampaně.

Kontaktujte nás

Jsme Marketing Makers!


Jsme mladou společností, která se zabývá výkonnostním marketingem, webovou analytikou a marketingovou automatizací. Pro jakýkoliv marketing potřebujete správně nastavenou webovou analytiku, včetně přehledného reportingu. Zpravidla doručujeme řešení malým a středním webům a e-shopům. Navrhneme na základě vašich požadavků vhodné analytické řešení. Dokážeme být perfekcionisti, ale také chápeme finanční limitace klientů a dokážeme vytvořit kvalitní řešení v rámci rozumných rozpočtů.

Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou:

Poslat poptávku

Naše služby v oblasti webové analytiky


Google Analytics

Google Analytics

Nastavíme kompletní Google Analytics od filtrů, událostí po cíle, seskupení kanálů pro lepší čitelnost, elektronický obchod nebo importy nákladů.

Google Tag Manager

Google Tag Manager

Nastavíme Google Tag Manager, včetně skriptů pro různé marketingové systémy. Přímo budeme komunikovat s vašimi programátory.

Facebook pixel

Facebook pixel

Nasadíme Facebook pixel přes GTM. Nastavíme i vlastní události dle potřeb vašeho webu. Umíme i pixely dalších sociálních sítí.

Různé

Strategie měření a ochrany soukromí

Nastavíme strategii měření, určíme vhodné analytické systémy a strategii ochrany soukromí uživatelů a jejich dat.

Kontaktujte nás!


Pokud chcete začít měřit marketingové kampaně nebo již měříte a chcete měřit lépe, kontaktujte nás! 

Michal Blažek
+420 728 729 312© Marketing Makers s.r.o., Domažlická 1053/15, 130 00 Praha 3, IČ: 04174836